Kangoeroe Klub

De Kangoeroe Klub is op zaterdag om 10 uur. Kinderen van 3 tot 6 jaar doen een uurtje allerlei spelletjes gericht op bewegen, motorische ontwikkeling en samenspelen. Heel laagdrempelig onder begeleiding van een stel enthousiaste trainers. Nog niet echt korfballen maar wel super leuk om te doen!

De Kangoeroe Klub is een soort peuter- of kleutergym. Bij de Kangoeroe Klup wordt er namelijk nog niet écht gekorfbald, maar ligt de nadruk op de grondvormen van bewegen, die wel veelal terugkomen in de korfbalsport. Kinderen gaan tijdens de wekelijkse activiteit bijvoorbeeld oefenen met gooien, vangen, rennen, sprinten, springen en draaien.

Wedstrijden zijn er nog niet. Vanuit de Kangoeroe Klup maken jaarlijks de oudere kinderen de overstap naar het “echte” korfbal, waar ze dan ook echte training krijgen en wedstrijdjes gaan spelen in de “blauwe teams”.

Kom gezellig meedoen

Je kunt drie keer gratis en vrijblijvend met de Kangoeroe Klub meedoen. Ga daarvoor naar de pagina ▸ Meedoen en vul het formulier in. Dan laten we weten wanneer de volgende activiteit is.

Als je de Kangoeroe Klub leuk vindt, dan kun je via het menu ▸ Lidmaatschap het inschrijfformulier invullen om lid te worden van de vereniging.